Trükk riietele

Teie firma logo trükk riietele. See on pilkupüüdev ja toob teie ettevõtte nähtavamaks.

Kuumpresstrükk sobib paljudele materjalidele. Rõivastele ja aksessuaaridele trükime ettevõtte logo ja teksti. Trükime särkidele logosid, fotosid, numbreid ja tekste. Trükk riietele kliendi enda või meie poolt pakutavatele materjalidele.

Trükk riietele

Kasutame sublimatsioonitehnoloogiat, printkile, siiditrükki või poli-flex trükki. Peaaegu kõikidele materjalidele saame printida neljavärvilisi pilte ja mitmevärvilisi logosid.

T-särgid

Meie juures saad trükkida t-särke üritustele, laatadele, oma ettevõttele või isegi oma sõpruskonnale! Valikus on mitu erinevat särgimudelit ja värvivalikut.

Võtame ühendust

Logo/teksti saate meile saata meili teel: info@prise.ee
Saada e-mail

Meie teenused

sublimatsioon

Sublimatsioon

Sublimatsioontrükk on trükitehnika, kus värvid trükitakse otse kangasse. Selle printimisvormi suurim eelis on selle vastupidavus ja kasutusmugavus.
kuumpresstrükk

Kuumpresstrükk

Soojusülekande kleebis on õhuke kile, mis kinnitatakse kuumuse abil soovitud pindadele. See trükiviis sobib näiteks tähtede ja numbrite trükkimiseks.

Printkile

Printkile ehk Direct-to-Film PET-kile on materjal kuhu saab printida fotosid. See koosneb polüesterkilest. See tehnoloogia võimaldab pilte kanda tekstiilile.

Siiditrükk

Siiditrükk on traditsiooniline trükimeetod, mida kasutatakse siiani väga laialdaselt. Siiditrükivärvidega saab väga hea ja täpse mulje, sest värvid on paksud, läbipaistmatud ja vastupidavuse poolest suurepärased.

Kas soovid kaunist t-särki?

Vaata meie e-poodi 🙂

Näited tehtud töödest

Kooma t-särk

Kooma t-särk

Rybos t-särk

Rybos t-särk

Retro t-särk

Retro t-särk

Kooma särgid

Laste t-särk

Laste t-särk

Suvefest t-särk

elvis-t-särk

Elvis t-särk