Disain

disain

Pakume teile mitmeid disaini lahendusi mis muudavad teie ettevõtte või ürituse välimuse nähtavamaks ja huvitavamaks

Graafiline disain on ettevõtte ilme ja kuvandi loomisel oluline osa ning pakume teenuseid, mille abil on võimalik seda kõike realiseerida. Koos teiega loome teie logole, plakatile, veebisaidile, autole ainulaadse välimuse.

Algus

Graafiline disain algab alati teie ideedest ja mõtetest. Rääkige meile ja me muudame need täpselt teie vajadustele ja soovidele vastavaks tulemuseks.

Looming

Meie jaoks on oluline luua täpselt selline plaan, mis sobib ideaalselt teie ettevõtte välimusega. Ükski projekt pole meie jaoks liiga väike ega liiga suur.

Nähtavus

Silmatorkav reklaam äratab huvi ja toob erinevatele sündmustele rohkem nähtavust.

Ühendus

Kui teil on graafilise disaini kohta küsimusi, võite alati meiega otse ühendust võtta.
Meie kontakt

Meie teenused

Prise Disain

Autokleebised

Autokleebised on üks parimaid välireklaami vahendeid lühiajaliste kampaaniate ja pikaajalise brändingu jaoks, sest ettevõtte sõidukid jõuavad iga päev kuni tuhandete silmapaarideni.
aknakleebised

Aknakleebised

Kas kaunistate oma poe või kontori aknaid? Telli individuaalsed kleebised oma ettevõtte lahtiolekuajade ja kontaktandmetega. Kas teil on välireklaamipinda? Kuvage sellel oma ettevõtte nimi, logo ja veebisait.
Firma logo kujundus

Firma logod

Firma logo on osa ettevõtte brändist ja tootepildist ning hästi läbimõeldud ja teostatud logoga saate teistest eristuda ning luua ettevõttest klientidele meeldejääva kuvandi. Loome ainulaadse logo, mis on kujundatud täpselt teie soovide järgi.
plakatid

Plakatid

Silmatorkav plakat äratab huvi ja toob erinevatele sündmustele rohkem nähtavust. Pakume plakatikujundust erinevatele vajadustele: ürituste plakatid, reklaamplakatid, ettevõttesiseseks kasutamiseks mõeldud plakatid ja palju muud.

Näited tehtud töödest

Ullanlinnan logo

Aura kohvik logo

logo-cwg

CWG logo

prise autode kleebised

Ullanlinnan kleebised

logo-vendimeistrid

Vendimeistrid logo

Prise toidumenüü

Lauamenüü

logo-saunakõrts

Saunakõrts logo

stekkor autokleebised

Stekkor kleebised

paris-2024-roll-up

Paris 2024 roll-up