Kodulehed ja veebipoed

Kodulehed ja veebipoed

Atraktiivsed ja lihtsalt kasutatavad kodulehed on ettevõtte visiitkaardiks maailmale. Funktsionaalne ja esinduslik veebiarendus on tänapäeval vajalikud igale ettevõttele, sest infot otsitakse eelkõige internetist. Suurepäraste veebisaitidega loote ja esitate professionaalse kuvandi ning muudate saidi külastajatele vajaliku teabe kättesaadavaks.

Üheskoos saame kujundada ja juurutada kodulehti, mis on lihtsasti kasutatavad ja selged nii ettevõttele kui ka kasutajatele. Vajadusel saad meilt osta ka kodulehe hooldusteenuse, mille puhul hoolitseme selle eest, et Sinu koduleht oleks alati ajakohane, pakub värsket infot ja toimiks täpselt nii, nagu see ette nähtud. Kujundame veebisaite WordPressi platvormile, mis on maailma populaarseim avatud lähtekoodiga sisuhaldustarkvara.

Funktsionaalsed veebisaidid on digitaalse turunduse nurgakivi. Rakendame WordPressiga kaasaegseid ja atraktiivseid veebisaite ja veebipoode selliselt, et sait vastaks teie tegevuse eesmärkidele. Kui vajad paremat nähtavust otsingumootorites või kiirendada turundust sotsiaalmeedias, aitame Sind kampaaniate elluviimisel ja sisu tootmisel. Nii on sind näha ja kuulda, kus sinu sihtrühm liigub.

Põhifunktsioonid: Kontaktivorm, sotsiaalmeedia ikoonid, kaart, galerii, e-posti süsteem ja turvalisus.

Lisafunktsioonid: SEO, Blogi, keeleversioonid, kohtumiste kalender või sündmuste kalender.

Prestashop veebipood

Prestashop on maailmas populaarne veebipoe platvorm mida eestis kasutab juba üle 500 firma. Kaubanduse juhtimist on lihtne kasutusele võtta ja süsteemil on mitmekülgsed laienemisvõimalused.
Meie abiga on oma veebipoe loomine paindlik ja ennekõike lihtne! 

Suurepärane veebisait ja veebipood
ettevõttele

Otsingumootoritele
optimeeritud lehed

Responsiivsed
veebisaidid

Kohandatud paigutus
ja struktuur

Prise kodulehed

Hest Fencing

kodulehe tegemine veebidisain veebiarendus e-poed

Eesti Aiad

kodulehe tegemine

Rybos OY

Veebidisain

Pro-Building

Kodulehe kujundus

RMC Ehitus

Kodulehed

Tammistu Puit

Kodulehed

Veski Residentsid

veebidisain

Prise disain