Kodulehed

Kodulehed

Kujundame atraktiivseid ja lihtsalt kasutatavaid kodulehti, mis on ettevõtte visiitkaardiks maailmale. Funktsionaalsed ja esinduslikud kodulehed on tänapäeval vajalikud igale ettevõttele, sest infot otsitakse eelkõige internetist. Suurepäraste veebisaitidega loote ja esitate professionaalse kuvandi ning muudate saidi külastajatele vajaliku teabe kättesaadavaks.

Üheskoos saame kujundada ja juurutada kodulehti, mis on lihtsasti kasutatavad ja selged nii ettevõttele kui ka kasutajatele. Vajadusel saad meilt osta ka kodulehe hooldusteenuse, mille puhul hoolitseme selle eest, et Sinu koduleht oleks alati ajakohane, pakub värsket infot ja toimiks täpselt nii, nagu see ette nähtud. Kujundame veebisaite WordPressi platvormile, mis on maailma populaarseim avatud lähtekoodiga sisuhaldustarkvara.

Funktsionaalsed veebisaidid on digitaalse turunduse nurgakivi. Rakendame WordPressiga kaasaegseid ja atraktiivseid veebisaite ja veebipoode selliselt, et sait vastaks teie tegevuse eesmärkidele. Kui vajad paremat nähtavust otsingumootorites või kiirendada turundust sotsiaalmeedias, aitame Sind kampaaniate elluviimisel ja sisu tootmisel. Nii on sind näha ja kuulda, kus sinu sihtrühm liigub.

Põhifunktsioonid: Kontaktivorm, sotsiaalmeedia ikoonid, kaart, galerii, e-posti süsteem ja turvalisus.

Lisafunktsioonid: SEO, Blogi, keeleversioonid, kohtumiste kalender või sündmuste kalender.

Suurepärane veebisait
ettevõttele

Otsingumootoritele
optimeeritud lehed

Responsiivsed
veebisaidid

Kohandatud paigutus
ja struktuur

Prise kodulehed

Rybos OY

Prise kodulehed

Pro-Building

Eesti Aiad

RMC Ehitus

Tammistu Puit

Veski Residentsid

Prise disain