Tarnetingimused
Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti Vabariik, Läti Vabariik, Leedu Vabariik ja Soome Vabariik.
Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Omniva kuller, Omniva pakiautomaat, Itella Smartpost pakiautomaat, DPD pakiautomaat ja DPD kuller.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud ka tellimuse vormistamisel saatmisviisi juures.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Laost otsa lõppenud toodete tarneaeg on 6-14 tööpäeva.
Väga erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 21 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Prise Disain poes (edaspidi Veebipood) sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
Taganemisõigus ei kohaldu kui ostjaks on juriidiline isik.
14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab Veebipoe kliendikonto alt ning saata see e-maili aadressile epood@prise.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).
Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt kaup tagasi kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.